Uuendused: seifi omamine ja süsteemi/mängijate seifi tühjendamine
Seif
Nüüdseks saab osta seifi, kus saab hoida oma raha teiste eest kättesaamatuna ehkki mängijal on võimalus seif tühjaks teha, kui ta arvab kuuekohalise koodi, kuid seifi koodi saab piiramatult muuta kindla tasu eest.

Seifi saamiseks tuleb minna Pärnu ja osta omale seif (osta saab ükskõik millisesse linna). Seifi kasutamiseks tuleb teada seifi koodi ning alates sisselogimisest hakkab kehtima aeg, mis niiöelda lukustab seifi 15 minuti pärast, lukustada saab ka käsitsi. Seifi saab kasutada selles linnas, kus on seif ostetud (näiteks Tallinna ostetud seifi ei saa Tartus kasutada).

Ostetud seifi saab alati maha müüa, selleks tuleb teada seifi koodi, samuti saab uue koodi määrata tasu eest ja selleks on vaja samuti koodi.

Kui mängija unustab seifi koodi, siis ta saab meistri abil seifi lahti, kuid see on tasuline ja kui seifi lõhkumise jaoks raha ei ole, siis tuleb lihtsalt seif ära visata.

Süsteemi/mängija seifi tühjendamine
Süsteemi seifid on tasemed 1 kuni 3, mängija seifid on tasemed 6.

Tase tähendab mitme kohaline on kood, mängija seifi koodi tuleb arvestada, et koodi keskel on sidekriips ehk 123-456.

Süsteemi seifid taastuvad iga täistunnil, arvamise käigud taastuvad iga minut, mida kergem on seifi tase, seda rohkem nõuab käike.

Samuti seifide tühjendamisel tuleb ajaline piirang, kus 00:00 kuni 06:59 ajal ei saa seife tühjendada ja saab tühjendada alles kell 07:00.

Kõik ettepanekud/vigadest teatamine on oodatud avalehel esita küsimuse alla või saada e-mail krimielu@krimielu.ee!

Head mängimist!
7. jaanuar 2021