Grupeeringu täiendus: lisandus kaitse/ründe esemed ja annetamine
Grupeeringu täiendus: lisandus kaitse/ründe esemed ja annetamine

Kaitse ja/või ründe esemed
Grupeeringu juht saab osta esemeid, mis suurendavad grupeeringu kaitset ja/või rünnet.

Ostetud ese ei ole igavene, vaid suurendab ainult 24 tundi ja seejärel ese kaob, esemeid on võimalik osta minut tükki, kuna aegumise puhul koheselt aktiveerub järgmine ese.

Samuti tuleb meeles pidada, et üksi ese ei anna kaitset ega rünnet, vaid kõik sõltub liikmetest endast, sest hea kaitse ja ründe saavutamiseks tuleb treenida jõusaalis ning võimaluse korral kasutada dopingut, mis suurendab jõusaalis saadavat kaitset ja rünnet.

Esemeid saab igal ajal ümber tõsta, näiteks kaitse eseme vahetada ründe eseme vastu ja tagasi vahetada, selleks peab juht minema "näita olemasolevaid esemeid".

Annetamine
Lisandus annetamine, kuna grupeeringud ei saa praegu piisavalt raha mängijaid rünnates.

Grupeering saab raha kahel moel:

Annetamine (uus)

Kui liige ründab teist mängijat kasutades grupeeringu abi, siis osa saadav raha läheb grupeeringu kassasse või mängija ründab grupeeringu liiget, kaotamise korral saab grupeering osa raha omale. (vana)

Meeldetuletus! Kui mängija ei kuulu grupeeringusse, siis grupeeringusse kuuluv mängija saab teda ainult isikliku ründega rünnata või Pärnus ei toimi üldse grupeeringu kaitse ega rünne ja tuleb isikliku kaitse ja ründega hakkama saada!


17. jaanuar 2021