Uuendus: lisandus pubi
Lisasin uue tegevuse nimega pubi, mis ei konkureeri teiste pubidega ja iga minut külastab pubi teatud arv külastajaid, mis sõltub pubi populaarsusest.

Iga klient soovib erinevat jooki ja toitu, mida ta peab saama, selleks on aega 5 minutit ja mida kiiremini saab soovitud joogi ja/või toidu, seda rohkem saab pubi populaarsust juurde, maksimaalselt on võimalik saada ühe kliendi pealt 30 populaarsust ja iga minut viivitamist vähendab 6 populaarsust, raha summat viivitamine ei mõjuta.

Kui klienti ei jõuta teenindada viie minuti jooksul, siis pubi kaotab 10 populaarsust ning kui ei ole soovitud jooki ja/või toitu, siis pubi kaotab 100 populaarsust, seega tuleb enne jälgida, et vajalikud joogid ja toidud oleks olemas.

Selleks, et klient saaks joogi ja söögi kätte tuleb palgata koka, kokkasi saab palgata piiramatu kogus 10-neks, 30-neks ja 60-neks minutiks.

Üks kokk tegeleb kliendiga 18 sekundit ja peale seda saab kasutada järgmise kliendi jaoks.

Kui juhtub, et pubis saab raha otsa, siis saab mängult laenta 1 000 krooni piiramatus koguses, kuid tuleb arvestada, et iga 1 000 krooni laenamisel tuleb tagasi maksta 3 000 krooni (laenata saab, kui arvel pole üle 2 000 krooni).

Populaarsust saab juurde ka sisustuse uuendamisel.

Kindlasti tuleb pubi sulgeda, kui enam pubiga ei tegele, kuna klientide mitte teenindamise puhul hakkab pubi populaarsust kaotama, samuti, kui selgub, et kliente on liiga palju, siis on soovitav ajutiselt sulgeda, et uusi kliente juurde ei tuleks ja vanad kliendid saaks ära teenindatud.

Pubil ei tule maksta päevast maamaksu nagu kohvikul, samuti pubi ei kao olenemata võlgnevusest (võlgnevus tekib laenamisel).
1. veebruar 2021